Sadarbība ar uzņēmumiem
Kas ir JautrieTesti?
 
JautrieTesti.lv ir interneta vietne, kurā ikviens Interneta apmeklētājs var nāk un izpildīt dažādus interesantus testu un iegūt rezultātus uz tiem. Mūsu mājas lapu kopš darbības uzsākšanas testus jau izpildījuši vairāk kā 35’000 reizes. Vidēji vienu testu izpilda no 500 - 1’000 lietotājiem un aptuveni 20% no visiem testa pildītājiem dalās ar savu iegūto rezultātu savā Facebook sienā. Plānots, ka jau septembrī apmeklētāju skaits mūsu mājas lapā pieaugs vismaz 3x. Uz doto brīdi mājas lapā ir vairāki desmit dažādu testu un mēs plānojam katru mēnesi pievienot vismaz 10 jaunus testus. 
 
Ja vēlies sadarboties ar mājas lapu www.jautrietesti.lv, tad piedāvājam sekojošus pakalpojumus!
 


1. Jauna testa izveidošana un zīmola izvietošana

Pakalpojumā ietilpst: Testa jautājumu sagatavošana, testa ilustrāciju sagatavošana, testa atbilžu sagatavošana, testa reklamēšana Facebook lapā (JautrieTesti), e-pasta  nosūtīšana, izmantojot iepriekš sagatavotu veidni, Jautrietesti.lv reģistrētiem lietotājiem (uz doto brīdi vairāk kā 25’000 aktīvu e-pastu)

Pakalpojumā neietilpst: Eksluzīva dizaina izgatavošana testam un e-pastam, ja ir vēlēšanās tad to var sarunāt par papildus samaksu, vai arī to var izveidot jūsu dizaineris (tehniskos parametrus mēs pateiksim)
 
Testa mērķis: Sava uzņēmuma zīmola atpazīstamības veicināšana, produkcijas zīmola atpazīstamības veicināšana, iepazīstināšana ar uzņēmuma produkciju/pakalpojumiem. Kā vēl viens mērķis, ko mēs varam palīdzēt ir audzēt sekotāju skaitu Tava uzņēmuma Facebook profilam!

Piemēram, tavā gadījumā Tu vēlies reklamēt konkrētu filmu/animācijas filmu un tāpēc mēs veidojam testu “Kurš filmas varonis atbilst Tev pēc rakstura?” vai “Kura 2015. gada filma ir Tev piemērotākā?", kurā ikviens atbildot uz dažādiem jautriem jautājumiem uzzina un iegūst rezultātu.
 


 

2. Banneru izvietošana uz noteiktu laiku

Pakalpojumā ietilpst: banneru izvietošana mājas lapā, izvietojums un risinājums ir iespējams visdažādākais! 
Pakalpojumā neieitilpst: bannera izgatavošana, bet mēs draudzējamies ar lielisku dizaineri un viņš var uztaisīt tīri smukus bannerus par labām naudiņām! Ja Tev jau ir gatavi banneri, tad vēl labāk, sūti šurp un liekam iekšā!


 

3. Nestandarta risinājumi, šeit viss atkarīgs no fantāzijas lidojuma.

Pakalpojumā ietilpst: Kopīgs lidojums fantāzijā un tad nolaišanās un pārrunu veidā noskaidrojam, ko varam no tā visa realizēt un atkarībā no ieguldītā laika un resursiem aprēķināsim risinājuma izmaksas.
Ja Jums ir kāda lieliska ideja vai vēlaties sadarboties rakstiet mums uz e-pastu: info@jautrietesti.lv